Hailuo AI vs Kling AI (2026) — Which Is Better?

Comparing Hailuo AI and Kling AI side by side to help you choose the right AI tool for your needs. Hailuo AI: MiniMax's fast and high-quality video generation AI Kling AI: Advanced AI video generation by Kuaishou

Hailuo AI

MiniMax-ning tez va yuqori sifatli video avlod AI

Hailuo AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

Hailuo AI: asosiy imkoniyatlar

  • Matndan videoga soniyalar ichida
  • Rasmdan videoga animatsiya
  • Silliq 6 soniyali yuqori sifatli kliplar
  • Tez avlod tezligi
  • Bir nechta vizual uslublar

Hailuo AI bilan nima qilish mumkin?

  • Ijtimoiy tarmoqlarda virusli videolarni yaratish
  • Mahsulot fotosuratlarini animatsiya qilish
  • Qisqa shakldagi tarkibni yaratish
  • Marketing video prototipi

Ko'rish full Hailuo AI profile · Hailuo AI alternatives · All AI Video Generator AI Tools

Kling AI

Kuaishou tomonidan ishlab chiqilgan sun'iy intellekt video yaratish

Kling AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

Kling AI: asosiy imkoniyatlar

  • Kling 3.0 — current flagship (Feb 5, 2026)
  • Mahalliy 4K chiqishi 60fps gacha
  • 15 soniyagacha kliplar
  • Ko'p suratga olish hikoya taxtasi (6 ta ulangan zarbagacha)
  • Mahalliy audio ishlab chiqarish

Kling AI bilan nima qilish mumkin?

  • Ijtimoiy media video kontentini yaratish
  • Mahsulot animatsiyasi va demo videolari
  • Film va tijorat oldindan vizualizatsiyasi
  • Creative AI video tajribalar

Ko'rish full Kling AI profile · Kling AI alternatives · All AI Video Generator AI Tools

Hailuo AI / Kling AI: narxlar

Hailuo AI: Hailuo AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

Kling AI: Kling AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

Koʻp beriladigan savollar

Which is better: Hailuo AI or Kling AI?

The best choice between Hailuo AI and Kling AI depends on your use case. Hailuo AI — MiniMax's fast and high-quality video generation AI. Kling AI — Advanced AI video generation by Kuaishou. Compare pricing and features above to find the best fit for your workflow.

Hailuo AI bepulmi?

Hailuo AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

Kling AI bepulmi?

Kling AI bepul va pullik tariflarni taklif qiladi.

What are the best alternatives to Hailuo AI and Kling AI?

Kashf et Hailuo AI alternatives va Kling AI alternatives Nextool.ai qo'shimcha variantlar uchun.

Turkumlar

AI video generatori: barcha AI vositalari